TiCad Polska – przedstawicielstwo niemieckiego producenta elektrycznych i manualnych  perfekcyjnych wózków golfowych z tytanu i karbonu.

Najwyższa jakość, wyszukany wygląd, innowacyjność, doskonały serwis i od lat ugruntowana reputacja na rynku – to są cele którymi kieruje się firma TiCad.

Przynależność do uznanej organizacji „Meisterkreis”  (www.meisterkreis-germany.com) pozwala prowadzić działania mające na celu ochronę patentów stosowanych w wózkach TiCad jak i walkę z plagiatami. Nasze wózki golfowe spełniają najwyższe oczekiwania golfistów na całym Świecie i dały się poznać jako ich  niezawodny partner.

Waga, konstrukcja, użyte materiały, ergonomia, funkcjonalność, konserwacja, praktyczne składanie i transport – to wszystko pozwala nazywać TiCad a perfect trolley . Dążenie do oferowania perfekcyjnych produktów wymaga gotowości do ich ciągłego ulepszania i tworzenia od nowa.  Perfekcja to suma niby mało znaczących detali  które w znacznym stopniu ułatwiają życie. Tak robimy i to realizujemy.

” Golf jest bardziej ekscytujący niż wyścigi, karty, spekulacje czy związki małżeńskie. W golfie nie ma marginesu na błędy: wygrywasz albo przegrywasz. Nie możesz się zabezpieczyć; nie możesz blefować; nie możesz powiedzieć stop. Dana jest Ci jedna szansa, a ty albo trafiasz albo nie. Nie ma nic bardziej surowego w życiu. I to właśnie ta ultra i ekstremalna ścisłość czyni golf tak wielce interesującym.”

Arnold Haultain